اخبار

جوابیه شرکت گاز استان تهران

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان تهران با ارسال متنی نسبت به گزارش فارس با تیتر «قاچاق گاز در پرند/ مهاجرت معکوس از پایتخت مسکن مهر» عکس‌العمل نشان داد.

در پی انتشار گزارشی با عنوان «قاچاق گاز در پرند/ مهاجرت معکوس از پایتخت مسکن مهر» در مورخ  97.08.05  روابط عمومی شرکت گاز استان تهران با ارسال متن زیر نسبت به این مطلب پاسخ داد. متن جوابیه این شرکت طبق قانون مطبوعات عینا در ادامه می‌آید:

با توجه به وظایف قانونی این شرکت و مقررات مربوط به گازرسانی و اشتراک گاز برای مشترکین به اطلاع می رساند:

1.تعداد اشتراک واگذار شده تا تاریخ 13/8/97، 62469 مورد بوده و رقم 53000 اشتراک در متن گزارش صحیح نمی باشد.

2.شهر جدید پرند دارای 7 فاز مسکونی ، تجاری بوده که به صورت کامل شبکه گذاری آن انجام و تنها دو پروژه صنعت برتر زنجان و کرمانشاهان در فاز 4 به دلیل عدم ساب گرید بودن فاقد شبکه گاز می باشند و طبق تعهد شرکت عمران تا پایان آبان ماه جهت اجرای شبکه تحویل می گردد.

3.در پروژه های ساختمانی با پیشرفت فیزیکی کمتر از 85% نیز انشعاب نصب گردیده و فقط 20 پروژه باقیمانده است و چنانچه در پروژه های باقی مانده ، شرایط نصب انشعاب از جمله باز بودن مسیر مهیا گردد تا پایان آذر ماه کلیه انشعابات مسکن مهر نیز تکمیل و نصب می گردد.

4.برخی از پروژه های مسکن مهر به دلیل عدم تکمیل پروژه ، توسط مالکین تصرف و به علت عدم ارائه نقشه تأیید شده نظام مهندسی و سایر مدارک ، امکان واگذاری اشتراک میسر نبوده و متصرفان اقدام به وصل غیرمجاز و استفاده غیراصولی و غیر ایمن از انشعابات موجود می نمایند.

5.شرکت گاز استان تهران تاکنون نسبت به اطلاع رسانی و اشتراک پذیری اقدام نموده و تعداد زیادی از ساکنین نیز ترغیب به اخذ اشتراک قانونی گردیده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا